KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805357
nr 1580 5357
Lars Isacson (f. 1948), "Stilleben i blått". Signerad, daterad 1990. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:04:52
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr